Tiny House Türkiye

Yako Groups şirketi iştirakleri arasında yer alan Tiny House Türkiye, geçmişten gelen ve özellikle turizm alanındaki bilgi birikimi üzerinde inşa edilmiş küçük ev akımının Türkiye’deki öncüsü olma vizyonu ile profesyonel temeller üzerine inşa  edilmiş bir markadır.

Uluslararası Know-How

Tiny House Türkiye, yurtdışındaki partnerleri ile yapmış olduğu çalışmalar ve projeler kapsamında Türkiye’de yüksek know-how bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimi ve yetkinliğini tüm mimari çalışmalarına entegre etmektedir.

Tiny House Türkiye, Değişen yaşam koşulları ve günümüz dünyasındaki yeni yaşam ve konaklama ihtiyaçlarının dönüşümünü takiben bir hayali yaşamına entegre edebilmiş insanlara hizmet verebilmek amacı ile “Yako House” ve “Anka House” modelleri ile yola çıkmıştır.

Yako House Nedir?

Bünyemizdeki küçük evler (Tiny House) sahip olmuş olduğumuz modern çizgilerimiz ve çağdaş bakış açımızla birleşerek Yako House adını almıştır.

Bu bağlamda minimal felsefe akımına ilgi duyan, ticari düşünen, maceraperest veya kendisine kaçış noktası yaratmak isteyen “Hayali Yaşamından Büyük İnsanlar İçin” diyerek Türkiye’de Yako House’ların üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Yako House’lar kısa süre içerisinde kişilerin ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilme refleksi ile büyük kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır.

Anka House Nedir?

Anka House modüler ve hızlı ev çözümlerine yönelik üretilen modellerimizdir. Kısa sürede inşa etme imkan ve kabiliyetimiz ile sizler için modern mimari ve sıra dışı yapılar ile göz alıcı evler tasarlıyoruz.

İstenilen Geometrik yapıda ve istenilen ölçüde projelendirdiğimiz bu yapılar ile hayallerinizin ötesinde bir yaşam biçimi sunuyoruz.

Yurt İçi ve Yurt Dışına Hizmet Vermekteyiz.

Hem yurt içi hem de yurt dışı talepleri için kişiye özel mobilize olan yaşam alanları sunarak hayal güçlerinin sınırlarını aşıyoruz.

Profesyonel şekilde fabrikamızda ürettiğimiz Yako House ve Anka House modellerimizi uzman mimar, mühendis ve ustalarımızla hayallerinizi hikayenize dönüştürecek şekilde hayata geçiriyoruz.

Deneyimsel Konaklama İmkanı Sunuyoruz.

 Deneyimlerin yaşamda neşeyi ve tutkuyu sürükleyen yegane şey olduğuna inanıyoruz ve küçük yaşama insanlara seyahat etme, sevdiklerine odaklanma yeteneği ve hayatı kendi şartlarıyla yaşama yeteneği kazandırdığını biliyoruz.

Bizi her arayan ya da ziyaret eden minimal yaşam sevdalısı dostlarımız için ilk günkü heyecanla kendi küçük hayallerini kurmalarına yardım etmeyi çok seviyoruz!

İstanbul/Beykoz’da bulunan showroom tesisimiz olan Yako House&Park’da satın alma öncesi konaklama deneyimi sunuyoruz. Deneyimsel Turizm imkanı yarattığımız bu model ile kafanızda ki soru işaretlerini gideriyoruz.