Yako House maliyetleri modeline göre değişkenlik göstermektedir. Teknik bilgi ve satış fiyatına aşağıda ki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Üretici firma olmamız sebebiyle modellerimizin iç ve dış yapısını sizin isteklerinize yönelik olarak değiştirebilir, revize edebiliriz.

Yako House sipariş tarihinden itibaren maksimum 45 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ortalama teslimat süresi 30-45 gün arasındadır.

Yako House’lar Karayolları Trafik Yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir.

Yako House’ları çekerek götürebilmek için 4×4 gücünde bir arazi aracına ihtiyacınız vardır.

Üretici firma olarak yapılarımıza 30 Yıl kullanım ömrü vermekteyiz. 2 Yılda bir düzenli bakımlarını yapar veya bizden destek alırsanız 50 Yıl’a kadar kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Yapılarımızda ağırlıklı olarak ahşap kullanmaktayız. Ahşap haricinde ıslak zeminlerde kendi üretimimiz olan kompozit kullanmaktayız.

Satış kataloğunda yer alan ücretler nakliye hariç ücretlerdir. Nakliye bedeli size teslim edilecek lokasyona göre farklılık arz etmektedir.

Yako House’lar plakalı ve ruhsatlı yapılardır. Konumlandırma konusunda sıkıntınız bulunmayacaktır.

Yako House’ları size klima alt yapısını hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Kışın odunlu soba kullanmak isterseniz tasarımı ona göre şekillendirebiliriz.

Yako House’lar içinde ev tipi klozet ve duşakabin kullanılmaktadır. Konforu ev rahatlığındadır.

Elektrik olmayan bir arsaya sahipseniz, güneş paneli ekleyerek bu sorununuzu çözebiliriz. Farklı enerji üreten güneş panellerimiz vardır.

Yako House’lar plakalı ve ruhsatlı yapılardır. Bu sebeple araziye konumlandırmada yasal bir izin gerekmemektedir. Trafiğe çıkma  durumunda ise yıllık muayenelerinin tam olması ve uygunluk verilmiş olması gerekmektedir.

Sizlerle talebinizin ilk başlangıcından üretim aşamasına, üretim aşamasından teslimata ve sonrasında her türlü teknik taleplerinize karşı birlikteliğimiz devam etmektedir.

Güneş paneli eklemek ve  elektrik ihtiyacınızı yenilenebilir kaynaklarla sürdürmek isterseniz bu konuda uzman ekibimizle size destek olacağız ve size en uygun paneli birlikte belirleyeceğiz ve Yako House’lara entegre edeceğiz.