Yako Groups iştiraklerinden Tiny House Türkiye olarak üretmiş olduğumuz Yako House modellerini yine kendi tesisimiz olan Yako House&Park’da showroom olarak sergilemenin yanında Türkiye’de ilk defa Tiny House Deneyimsel Turizm imkanı da sunuyoruz.

Tiny House Türkiye “Hayali Yaşamından Büyük İnsanlar” mottosu ile kurulmuştur.

Minimalist ve izole yaşamı tercih eden veya deneyimlemek isteyen misafirlerimiz için doğanın kalbinde Beykoz/İstanbul’da yer alan tesisimiz sizlere kusursuz bir tatil ve deneyim sunmaktadır.

Minik evlerimizde konaklama yaptırmamızın altında 3 sebep yatmaktadır.

  1. Tiny House almak isteyenler için satın almadan önce deneyimlemesini sağlamak,
  2. Huzur, doğa, minimalizm ve özgürlüğüne düşkün insanlar için farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak,
  3. Özel günleriniz (Yaş günü, Evlilik teklifi, Evlilik Yıl Dönümü, Bekarlığa Veda, Baby Shower) için de tasarladığımız organizasyonlarımıza konaklamanızı ilave ederek hikayenizi unutulmaz kılmak,

  Kendinize bir iyilik yapıp ve hayatınızı daha fazla önemseyebilirsiniz. Huzur bulacağınız noktalar hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Bizler bu deneyimde sizlere huzuru koklatmak amacıyla çalışıyor olacağız.

      Sabah kuş cıvıltıları ile uyanmak ve doğaya bir günaydın demek için, gecesinde ise yıldızlar altında sevdiklerinizle uzaklara dalmak için kısacası özgür ruhunuzu doğaya yansıtmanız için sizleri Yako House&Park tesisine bulunan minik evlerimize bekliyoruz.