Tiny House İçerisinde İhtiyacınız Olacak 7 Temel Gereksinim

Tiny House’lar akıllı ve yenilikçi bir yaşam tarzı sunar. Daha minimal ve yaratıcı bir alan için önerilir. Yako House içerisinde ihtiyacınız olacak 7 temel gereksinim:

1.Ev Tipi Klozet Ve Duşakabin

Tiny House hem kullanışlı yapısı hem de kaliteli eşyalarıyla evinizde ki konforu size yaşatır. Kompost tuvalet sistemi hem ekonomik hem de çevre dostudur. Toprağı ve suyu koruyarak verimli bir şekilde gübre oluşmasını sağlar.

2. Akıllı Mobilyalar

Yako House tasarımında akıllı mobilyalar tercih edilir. Böylece küçük alanlarda hem kullanışlı hem de konforlu bir ortam oluşturulur. Doğayla iç içe ev konforunu yaşamak mümkün olur.

3. Çamaşır Ve Kurutma Makinesi Kombinasyonu

Elektrik şebekesinden uzak bir yerdeyseniz çamaşır ve kurutma makinesini sorun etmenize gerek yok. Çünkü güneş pilleri sayesinde elektrik ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Böylece yaşam standartlarınızdan ödün vermek durumunda kalmazsınız.

4. Set Üstü Ocaklar Ve Fırın

Yüksek teknolojik imkanlara sahip olan Tiny House’lar sizi orman evinizde kahvenizi yudumlama zevkinden mahrum etmez. Set üstü ocaklar ve fırın Tiny House’ta yer alarak konforlu bir şekilde vakit geçirmenizi sağlar.

5.Çekyat Loft Tipi Modellerde Yatak

Minik ev dekorasyonu hem kullanışlı hem de minimal konfora uyum sağlayacak şekilde düzenlenir. Yako House içerisinde bulunan Loft tipi modelde ki yataklar hem rahatlığı hem de yaratıcılığıyla dikkat çeker.  Şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte daha az yer kaplar.

6. Buzdolabı

Konfor unsurları arasında mutlaka olması gereken elektronik cihazlardan birisi de buzdolabıdır. Minik ev de mutfak için ayrılan kısımda yer alır. Ekonomik ve verimli bir şekilde enerjiyi tüketme özelliklerine sahip olması önemlidir. Bireyler seyahat ederken elektrik şebekesinden uzaklaşma endişesi yaşamazlar. Çünkü Tiny House’ta yer alan güneş pilleri elektrik ihtiyacını fazlasıyla karşılar.

7. Isıtma Ve Soğutma Ekipmanları

Minik ev de standartlara uygun klima tesisatı yer alır. Elektrikle alakalı sorun yaşanmayan durumlarda yerden ısıtma veya klima sistemleri tercih edilir. Ancak kış aylarında güneş enerjisinden yararlanma durumu söz konusu değilse propan sobaları veya odun sobaları tercih edilir.